O mnie

Nazywam się Mateusz Morawski. Jestem gdańszczaninem z wyboru i adwokatem kierującym się przekonaniem, że każda sprawa zasługuje na indywidualne, profesjonalne podejście.

Dla mnie prawo to nie tylko wybór zawodu – to obszar, który stale mnie inspiruje. Z pasją podchodzę do każdej sprawy, widząc w niej nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim możliwość realnej pomocy drugiemu człowiekowi.

Moje doświadczenie obejmuje szeroki zakres spraw, od tych rutynowych po te najbardziej skomplikowane. Dzięki temu zyskałem umiejętność szybkiego zrozumienia różnorodnych kwestii prawnych i skutecznego reprezentowania moich klientów.

Rozumiem, że każdy klient i każda sprawa są unikalne. Dlatego oferuję kompleksową obsługę prawną, dbając o indywidualne potrzeby, oczekiwania i obawy moich klientów. Zależy mi na transparentnej komunikacji i budowaniu trwałych relacji.

Indywidualne Podejście do Klienta

Zapraszam do kontaktu, jeżeli szukają Państwo adwokata, który nie tylko reprezentuje, ale także zrozumie Państwa potrzeby i zatroszczy się o Państwa sprawę.

Opinie Klientów

Rekomendacje po dobrze wykonanej pracy
Bardzo polecam Pana Mecenasa, jest osobą otwartą, kompetentną, posiada ogromne doświadczenie i wszechstronną wiedzę prawniczą. Profesjonalnie i bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy.

Weronika Kołodziejska

Skorzystałam z usług kancelarii i jestem bardzo zadowolona, kontakt i obsługa na wysokim poziomie. Sprawa dotyczyła odzyskania należności – windykacja Sprawa zakończona sukcesem, za co dziękuję. Szczerze polecam usługi Mecenasa Mateusza.


Julia Cieloń

Sprawa oczywiście wygrana, z pod patronatu Pan Mateusza. Współpraca z Mecenasem była czysta przyjemnością. Profesjonalizm sam w sobie. Polecam!

Przemysław Boruc
Pan Mateusz jest bardzo kompetentna osobą. Odpowiedział mi na wszystkie nurtujące pytania. Moja sprawa została szybko załatwiona. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

Krzysztof Dega

Pełen profesjonalizm, nie spodziewałam się że moja sprawa zostanie tak szybko zakończona, raz jeszcze DZIĘKUJĘ:)


Beata Smolińska

Dziękuję Panie Mateuszu za tak szybką pomoc, pozdrawiam!


Stasiek Kuta

Bardzo polecam usługi Mecenasa Morawskiego . Od samego początku otrzymałem bardzo duże wsparcie i pomoc przy swojej sprawie. Na każdym etapie sprawy byłem o wszystkim informowany, na pytania mailowe czy telefoniczne dostawałem odpowiedź. Windykacja należności czy to w Polsce czy za granicą nie była problemem dla Pana Mateusza. Jakbym miał drugi raz wybierać kancelarie do swojej sprawy wybrałabym właśnie Mecenasa Morawskiego.


Daniel Ruszkowski

Konsultacja konkretna i rzeczowa. Na wszystkie pytania otrzymałam jasne odpowiedzi a zawiłości prawne zostały mi w zrozumiały i prosty sposób wytłumaczone. Polecam.

Patrycja Fajger